Skup katalizatorów: Złocieniec

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi klientom indywidualnym oraz firmom z całej Polski. Wśród innych działających w branży podmiotów odróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym zgromadzone katalizatory są poddawane obróbce, zgodnie z surowymi europejskimi normami. Sprzedając niesprawne katalizatory profesjonalnej firmie, dbasz o środowisko naturalne oraz postępujesz zgodnie z prawem.

Klienci Katalizatory.pro mogą otrzymać wypłatę w gotówce lub przelewem. Odbywa się to natychmiast po sprzedaży monolitu. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i wymontować reaktor katalityczny ze wskazanego auta.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (rad, platyna, pallad), które występują w różnych ilościach, w zależności od spełnienia wskazanych kryteriów. Kwota za przyniesiony do skupu reaktor katalityczny zależy głównie od zawartości metali szlachetnych. Druga zmienna wpływająca na nią to obowiązujące aktualnie ceny kruszców.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest dokładny pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Przedsiębiorstwo wykorzystuje do tego specjalistyczny sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po tej obróbce reaktor katalityczny jest analizowany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procedurom zaoferowana cena oddaje wartość odsprzedanego do skupu reaktora katalitycznego.Skupujemy także katalizatory metalowe