Skup katalizatorów: Wałcz

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom fizycznym oraz osobom prawnym z całej Polski. Wśród innych podobnych mu podmiotów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym zgromadzone katalizatory są utylizowane, zgodnie z surowymi europejskimi przepisami. Sprzedając niepotrzebne reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o środowisko naturalne oraz postępujesz zgodnie z przepisami.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę gotówką lub przelewem. Odbywa się to natychmiast po sprzedaży monolitu. Skup przygotował także ofertę wysyłkową, a jego pracownicy mogą dojechać do klienta i zdemontować reaktor katalityczny ze wskazanego pojazdu.

Katalizatory.pro skupuje reaktory katalityczne metalowe oraz monolityczne z aut osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich marek. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (pallad, platyna, rad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia wskazanych kryteriów. Cena za oddany katalizator zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Druga zmienna wpływająca na nią to bieżące ceny kruszców.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest wnikliwy pomiar każdego katalizatora. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Przedsiębiorstwo wykorzystuje do tego specjalistyczny sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po wstępnej obróbce reaktor katalityczny jest analizowany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom ostateczna cena oddaje wartość oddanego do punktu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe