Skup katalizatorów: Trzebiatów

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom fizycznym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Wśród innych podobnych mu podmiotów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym pozyskane katalizatory są poddawane obróbce, zgodnie z surowymi europejskimi normami. Sprzedając niedziałające reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o przyrodę i postępujesz zgodnie z prawem.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę w gotówce lub przelewem. Odbywa się to od razu po sprzedaży monolitu. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy mogą dojechać do klienta i wyciągnąć reaktor katalityczny ze wskazanego pojazdu.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich metale szlachetne (platyna, pallad, rad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia wskazanych warunków. Kwota za oddany katalizator zależy przede wszystkim od zawartości metali szlachetnych. Drugi czynnik wpływający na nią to obowiązujące aktualnie ceny kruszców.

W naszym laboratorium dokonywany jest wnikliwy pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Korporacja wykorzystuje do tego innowacyjny sprzęt, m.in. młynek i kruszarkę Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po tej obróbce katalizator jest mierzony spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom ostateczna cena odzwierciedla wartość oddanego do punktu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe