Skup katalizatorów: Świnoujście

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi klientom indywidualnym oraz firmom z całej Polski. Wśród innych podobnych mu podmiotów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym odkupione części są utylizowane, zgodnie z najbardziej surowymi europejskimi normami. Sprzedając niedziałające reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o środowisko naturalne oraz postępujesz zgodnie z przepisami.

Klienci Katalizatory.pro mogą otrzymać wypłatę gotówką lub przelewem. Odbywa się to natychmiast po sprzedaży materiału katalitycznego. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy mogą dojechać do klienta i wymontować reaktor katalityczny ze wskazanego samochodu.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich marek. Następnie odzyskuje z nich metale szlachetne (platyna, pallad, rad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia dwóch warunków. Cena za oddany katalizator zależy przede wszystkim od zawartości metali szlachetnych. Druga zmienna wpływająca na nią to obowiązujące aktualnie ceny metali szlachetnych.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest szczegółowy pomiar każdego katalizatora. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Przedsiębiorstwo wykorzystuje do tego wyspecjalizowany sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po wstępnej obróbce reaktor katalityczny jest badany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procedurom przedstawiona cena odzwierciedla wartość odsprzedanego do skupu monolitu.



Skupujemy także katalizatory metalowe