Skup katalizatorów: Świdwin

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom prywatnym oraz firmom z całej Polski. Wśród innych działających na rynku punktów odróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym odkupione katalizatory są poddawane obróbce, zgodnie z surowymi europejskimi normami. Sprzedając niedziałające reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o środowisko naturalne i postępujesz zgodnie z prawem.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę gotówką lub przelewem. Następuje to niezwłocznie po sprzedaży materiału katalitycznego. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i wyciągnąć reaktor katalityczny ze wskazanego samochodu.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z aut osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (pallad, platyna, rad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia dwóch kryteriów. Cena za przyniesiony do skupu reaktor katalityczny zależy głównie od zawartości metali szlachetnych. Drugi czynnik wpływający na nią to współczesne ceny kruszców.

W naszym laboratorium dokonywany jest precyzyjny pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza stosowne przygotowanie monolitu. Laboratorium wykorzystuje do tego innowacyjny sprzęt, m.in. młynek i kruszarkę Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po opisanej obróbce reaktor katalityczny jest badany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom ostateczna cena oddaje wartość przyniesionego do skupu katalizatora.



Skupujemy także katalizatory metalowe