Skup katalizatorów: Świdwin

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom prywatnym oraz firmom z całej Polski. Wśród innych działających na rynku punktów odróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym odkupione katalizatory są poddawane obróbce, zgodnie z surowymi europejskimi normami. Sprzedając niedziałające reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o środowisko naturalne i postępujesz zgodnie z prawem.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę gotówką lub przelewem. Następuje to niezwłocznie po sprzedaży materiału katalitycznego. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i wyciągnąć reaktor katalityczny ze wskazanego samochodu.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z aut osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (pallad, platyna, rad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia dwóch kryteriów. Cena za przyniesiony do skupu reaktor katalityczny zależy głównie od zawartości metali szlachetnych. Drugi czynnik wpływający na nią to współczesne ceny kruszców.

W naszym laboratorium dokonywany jest precyzyjny pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza stosowne przygotowanie monolitu. Laboratorium wykorzystuje do tego innowacyjny sprzęt, m.in. młynek i kruszarkę Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po opisanej obróbce reaktor katalityczny jest badany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom ostateczna cena oddaje wartość przyniesionego do skupu katalizatora.Skupujemy także katalizatory metalowe