Skup katalizatorów: Stargard

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom fizycznym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Wśród innych podobnych mu podmiotów odróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym zgromadzone części są utylizowane, zgodnie z najsurowszymi europejskimi normami. Sprzedając niepotrzebne reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o przyrodę i postępujesz zgodnie z prawem.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać wypłatę gotówką lub przelewem. Odbywa się to niezwłocznie po sprzedaży materiału katalitycznego. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy mogą dojechać do klienta i wymontować reaktor katalityczny ze wskazanego pojazdu.

Katalizatory.pro skupuje reaktory katalityczne metalowe oraz monolityczne z aut osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich metale szlachetne (rad, platyna, pallad), które występują w różnych ilościach, w zależności od spełnienia kilku warunków. Cena za przyniesiony do skupu katalizator zależy przede wszystkim od zawartości metali szlachetnych. Druga zmienna wpływająca na nią to aktualne ceny metali szlachetnych.

W naszym laboratorium dokonywany jest precyzyjny pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Firma wykorzystuje do tego wyspecjalizowany sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po wstępnej obróbce katalizator jest analizowany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procedurom ostateczna cena odzwierciedla wartość przywiezionego do punktu reaktora katalitycznego.Skupujemy także katalizatory metalowe