Skup katalizatorów: Sławno

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Wśród innych działających w branży punktów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym pozyskane katalizatory są poddawane obróbce, zgodnie z najsurowszymi europejskimi przepisami. Sprzedając zużyte reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o przyrodę i postępujesz zgodnie z przepisami.

Klienci Katalizatory.pro mogą otrzymać wypłatę w gotówce lub przelewem. Odbywa się to od razu po sprzedaży monolitu. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i wymontować katalizator ze wskazanego samochodu.

Katalizatory.pro skupuje reaktory katalityczne metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich marek. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (rad, pallad, platyna), które występują w różnych ilościach, w zależności od spełnienia wskazanych warunków. Kwota za przyniesiony do skupu reaktor katalityczny zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Druga zmienna wpływająca na nią to obowiązujące aktualnie ceny metali szlachetnych.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest wnikliwy pomiar każdego katalizatora. Wycenę poprzedza stosowne przygotowanie monolitu. Firma wykorzystuje do tego innowacyjny sprzęt, m.in. młynek i kruszarkę Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po wymaganej obróbce reaktor katalityczny jest badany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom ostateczna cena oddaje wartość przywiezionego do skupu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe