Skup katalizatorów: Pyrzyce

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi klientom indywidualnym oraz osobom prawnym z całej Polski. Wśród innych podobnych mu podmiotów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym zgromadzone reaktory katalityczne są utylizowane, zgodnie z najbardziej surowymi europejskimi normami. Sprzedając niesprawne reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o przyrodę i postępujesz zgodnie z prawem.

Klienci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę gotówką lub przelewem. Następuje to niezwłocznie po sprzedaży materiału katalitycznego. Skup przygotował także ofertę wysyłkową, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i wymontować reaktor katalityczny ze wskazanego pojazdu.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (platyna, rad, pallad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia kilku warunków. Kwota za odsprzedany reaktor katalityczny zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Drugi czynnik wpływający na nią to aktualne ceny szlachetnych kruszców.

W naszym laboratorium dokonywany jest precyzyjny pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Laboratorium wykorzystuje do tego specjalistyczny sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po wstępnej obróbce reaktor katalityczny jest analizowany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom przedstawiona cena oddaje wartość przywiezionego do skupu reaktora katalitycznego.Skupujemy także katalizatory metalowe