Skup katalizatorów: Nowogard

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom fizycznym oraz firmom z całej Polski. Wśród innych działających w branży podmiotów odróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym pozyskane katalizatory są utylizowane, zgodnie z najsurowszymi europejskimi normami. Sprzedając niepotrzebne katalizatory profesjonalnej firmie, dbasz o środowisko naturalne oraz postępujesz zgodnie z przepisami.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę gotówką lub przelewem. Odbywa się to od razu po sprzedaży monolitu. Skup przygotował także ofertę wysyłkową, a jego pracownicy mogą dojechać do klienta i wymontować reaktor katalityczny ze wskazanego pojazdu.

Katalizatory.pro skupuje reaktory katalityczne metalowe oraz monolityczne z aut osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich metale szlachetne (platyna, rad, pallad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia dwóch kryteriów. Kwota za przyniesiony do skupu katalizator zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Drugi czynnik wpływający na nią to bieżące ceny metali szlachetnych.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest dokładny pomiar każdego katalizatora. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Laboratorium wykorzystuje do tego wyspecjalizowany sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po opisanej obróbce reaktor katalityczny jest badany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym działaniom ostateczna cena oddaje wartość oddanego do punktu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe