Skup katalizatorów: Myślibórz

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom prywatnym oraz firmom z całej Polski. Wśród innych podobnych mu podmiotów odróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym odkupione katalizatory są utylizowane, zgodnie z surowymi europejskimi normami. Sprzedając niesprawne katalizatory profesjonalnej firmie, dbasz o środowisko naturalne oraz postępujesz zgodnie z prawem.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę w gotówce lub przelewem. Następuje to natychmiast po sprzedaży monolitu. Skup przygotował także ofertę wysyłkową, a jego pracownicy mogą dojechać do klienta i zdemontować katalizator ze wskazanego samochodu.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (platyna, pallad, rad), które występują w różnych ilościach, w zależności od spełnienia wskazanych warunków. Cena za przyniesiony do skupu reaktor katalityczny zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Druga zmienna wpływająca na nią to obowiązujące aktualnie ceny szlachetnych kruszców.

W naszym laboratorium dokonywany jest dokładny pomiar każdego katalizatora. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Przedsiębiorstwo wykorzystuje do tego innowacyjny sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po niezbędnej obróbce katalizator jest mierzony spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procedurom zaoferowana cena oddaje wartość przyniesionego do skupu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe