Skup katalizatorów: Koszalin

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi klientom indywidualnym oraz osobom prawnym z całej Polski. Wśród innych działających na rynku punktów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym pozyskane reaktory katalityczne są poddawane obróbce, zgodnie z najbardziej surowymi europejskimi przepisami. Sprzedając zużyte reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o przyrodę i postępujesz zgodnie z prawem.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę gotówką lub przelewem. Następuje to od razu po sprzedaży materiału katalitycznego. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i zdemontować katalizator ze wskazanego auta.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich marek. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (platyna, pallad, rad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia dwóch warunków. Cena za oddany katalizator zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Druga zmienna wpływająca na nią to współczesne ceny kruszców.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest szczegółowy pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza stosowne przygotowanie monolitu. Laboratorium wykorzystuje do tego innowacyjny sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po opisanej obróbce reaktor katalityczny jest badany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym działaniom przedstawiona cena odzwierciedla wartość przyniesionego do skupu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe