Skup katalizatorów: Kołobrzeg

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi klientom indywidualnym oraz firmom z całej Polski. Wśród innych działających w branży podmiotów odróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym odkupione katalizatory są utylizowane, zgodnie z najbardziej surowymi europejskimi normami. Sprzedając niepotrzebne katalizatory profesjonalnej firmie, dbasz o przyrodę oraz postępujesz zgodnie z prawem.

Klienci Katalizatory.pro mogą otrzymać wypłatę w gotówce lub przelewem. Odbywa się to od razu po sprzedaży materiału katalitycznego. Skup przygotował także ofertę wysyłkową, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i wyciągnąć katalizator ze wskazanego pojazdu.

Katalizatory.pro skupuje reaktory katalityczne metalowe oraz monolityczne z aut osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (pallad, platyna, rad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia dwóch kryteriów. Cena za odsprzedany reaktor katalityczny zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Drugi czynnik wpływający na nią to obowiązujące aktualnie ceny kruszców.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest precyzyjny pomiar każdego katalizatora. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Korporacja wykorzystuje do tego wyspecjalizowany sprzęt, m.in. młynek i kruszarkę Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po wymaganej obróbce reaktor katalityczny jest badany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom ostateczna cena oddaje wartość odsprzedanego do skupu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe