Skup katalizatorów: Gryfino

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Wśród innych działających na rynku podmiotów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym pozyskane części są utylizowane, zgodnie z najbardziej surowymi europejskimi normami. Sprzedając niedziałające reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o przyrodę oraz postępujesz zgodnie z prawem.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać wypłatę w gotówce lub przelewem. Następuje to niezwłocznie po sprzedaży monolitu. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i wyciągnąć reaktor katalityczny ze wskazanego samochodu.

Katalizatory.pro skupuje reaktory katalityczne metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich marek. Następnie odzyskuje z nich metale szlachetne (platyna, pallad, rad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia kilku kryteriów. Kwota za oddany reaktor katalityczny zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Druga zmienna wpływająca na nią to bieżące ceny kruszców.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest dokładny pomiar każdego katalizatora. Wycenę poprzedza stosowne przygotowanie monolitu. Firma wykorzystuje do tego innowacyjny sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po tej obróbce katalizator jest analizowany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom zaoferowana cena odzwierciedla wartość przyniesionego do punktu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe