Skup katalizatorów: Gryfice

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom fizycznym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Wśród innych podobnych mu punktów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym odkupione katalizatory są utylizowane, zgodnie z surowymi europejskimi przepisami. Sprzedając niedziałające katalizatory profesjonalnej firmie, dbasz o przyrodę oraz postępujesz zgodnie z przepisami.

Klienci Katalizatory.pro mogą otrzymać wypłatę gotówką lub przelewem. Odbywa się to niezwłocznie po sprzedaży monolitu. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy mogą dojechać do klienta i zdemontować katalizator ze wskazanego auta.

Katalizatory.pro skupuje reaktory katalityczne metalowe oraz monolityczne z aut osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich marek. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (platyna, rad, pallad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia dwóch warunków. Cena za oddany reaktor katalityczny zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Druga zmienna wpływająca na nią to obowiązujące aktualnie ceny kruszców.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest szczegółowy pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza stosowne przygotowanie monolitu. Laboratorium wykorzystuje do tego wyspecjalizowany sprzęt, m.in. młynek i kruszarkę Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po opisanej obróbce katalizator jest badany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procedurom przedstawiona cena odzwierciedla wartość odsprzedanego do skupu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe