Skup katalizatorów: Goleniów

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Wśród innych działających na rynku punktów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym zgromadzone katalizatory są poddawane obróbce, zgodnie z najbardziej surowymi europejskimi normami. Sprzedając niesprawne katalizatory profesjonalnej firmie, dbasz o środowisko naturalne oraz postępujesz zgodnie z przepisami.

Klienci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę gotówką lub przelewem. Odbywa się to niezwłocznie po sprzedaży monolitu. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy mogą dojechać do klienta i wymontować katalizator ze wskazanego auta.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich marek. Następnie odzyskuje z nich metale szlachetne (platyna, rad, pallad), które występują w różnych ilościach, w zależności od spełnienia dwóch warunków. Kwota za odsprzedany reaktor katalityczny zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Drugi czynnik wpływający na nią to aktualne ceny metali szlachetnych.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest precyzyjny pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza stosowne przygotowanie monolitu. Korporacja wykorzystuje do tego innowacyjny sprzęt, m.in. młynek i kruszarkę Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po tej obróbce katalizator jest badany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom przedstawiona cena oddaje wartość przywiezionego do punktu katalizatora.Skupujemy także katalizatory metalowe