Skup katalizatorów: Drawsko Pomorskie

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi klientom indywidualnym oraz firmom z całej Polski. Wśród innych podobnych mu punktów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym zgromadzone części są utylizowane, zgodnie z surowymi europejskimi przepisami. Sprzedając niesprawne reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o przyrodę oraz postępujesz zgodnie z prawem.

Klienci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę w gotówce lub przelewem. Następuje to natychmiast po sprzedaży monolitu. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i wymontować katalizator ze wskazanego auta.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich metale szlachetne (platyna, pallad, rad), które występują w różnych ilościach, w zależności od spełnienia wskazanych kryteriów. Kwota za odsprzedany katalizator zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Drugi czynnik wpływający na nią to bieżące ceny metali szlachetnych.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest wnikliwy pomiar każdego katalizatora. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Firma wykorzystuje do tego innowacyjny sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po niezbędnej obróbce katalizator jest analizowany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procedurom przedstawiona cena odzwierciedla wartość odsprzedanego do skupu reaktora katalitycznego.Skupujemy także katalizatory metalowe