Skup katalizatorów: Darłowo

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom fizycznym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Wśród innych działających na rynku podmiotów odróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym odkupione katalizatory są poddawane obróbce, zgodnie z najsurowszymi europejskimi przepisami. Sprzedając niesprawne reaktory katalityczne profesjonalnej firmie, dbasz o przyrodę oraz postępujesz zgodnie z prawem.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać wypłatę gotówką lub przelewem. Odbywa się to natychmiast po sprzedaży monolitu. Skup przygotował także ofertę wysyłkową, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i zdemontować reaktor katalityczny ze wskazanego pojazdu.

Katalizatory.pro skupuje reaktory katalityczne metalowe oraz monolityczne z aut osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (platyna, pallad, rad), które występują w różnych ilościach, w zależności od spełnienia dwóch kryteriów. Kwota za przyniesiony do skupu reaktor katalityczny zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Druga zmienna wpływająca na nią to obowiązujące aktualnie ceny metali szlachetnych.

W naszym laboratorium dokonywany jest precyzyjny pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza stosowne przygotowanie monolitu. Przedsiębiorstwo wykorzystuje do tego wyspecjalizowany sprzęt, m.in. kruszarkę, młynek Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po tej obróbce katalizator jest mierzony spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom ostateczna cena oddaje wartość oddanego do punktu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe