Skup katalizatorów: Białogard

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi osobom prywatnym oraz firmom z całej Polski. Wśród innych podobnych mu podmiotów odróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym odkupione części są utylizowane, zgodnie z surowymi europejskimi normami. Sprzedając niepotrzebne katalizatory profesjonalnej firmie, dbasz o środowisko naturalne oraz postępujesz zgodnie z prawem.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać wypłatę w gotówce lub przelewem. Następuje to niezwłocznie po sprzedaży materiału katalitycznego. Skup działa także wysyłkowo, a jego pracownicy mogą dojechać do klienta i zdemontować katalizator ze wskazanego pojazdu.

Katalizatory.pro skupuje reaktory katalityczne metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich producentów. Następnie odzyskuje z nich szlachetne kruszce (platyna, pallad, rad), które występują w różnych ilościach, w zależności od spełnienia wskazanych warunków. Kwota za odsprzedany reaktor katalityczny zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Drugi czynnik wpływający na nią to współczesne ceny metali szlachetnych.

W naszym laboratorium dokonywany jest precyzyjny pomiar każdego katalizatora. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Przedsiębiorstwo wykorzystuje do tego wyspecjalizowany sprzęt, m.in. młynek i kruszarkę Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po niezbędnej obróbce reaktor katalityczny jest mierzony spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym procesom przedstawiona cena odzwierciedla wartość przyniesionego do skupu reaktora katalitycznego.Skupujemy także katalizatory metalowe