Skup katalizatorów: Barlinek

Ekspresowa wycena katalizatorów

Katalizatory.pro prowadzi skup katalizatorów, oferując swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom z całej Polski. Wśród innych podobnych mu podmiotów wyróżnia się posiadaniem laboratorium, w którym odkupione reaktory katalityczne są utylizowane, zgodnie z najbardziej surowymi europejskimi przepisami. Sprzedając niepotrzebne katalizatory profesjonalnej firmie, dbasz o środowisko naturalne i postępujesz zgodnie z prawem.

Kontrahenci Katalizatory.pro mogą otrzymać zapłatę gotówką lub przelewem. Odbywa się to natychmiast po sprzedaży materiału katalitycznego. Skup przygotował także ofertę wysyłkową, a jego pracownicy gotowi są dojechać do klienta i wyciągnąć katalizator ze wskazanego auta.

Katalizatory.pro skupuje katalizatory metalowe oraz monolityczne z samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów wszystkich marek. Następnie odzyskuje z nich metale szlachetne (pallad, platyna, rad), które występują w zmiennych ilościach, w zależności od spełnienia wskazanych warunków. Cena za odsprzedany katalizator zależy w największym stopniu od zawartości metali szlachetnych. Drugi czynnik wpływający na nią to aktualne ceny kruszców.

W naszym laboratorium przeprowadzany jest wnikliwy pomiar każdego produktu. Wycenę poprzedza odpowiednie przygotowanie monolitu. Przedsiębiorstwo wykorzystuje do tego wyspecjalizowany sprzęt, m.in. młynek i kruszarkę Retsch oraz mieszalnik Hexagon Alphie. Po wstępnej obróbce katalizator jest badany spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej. Dzięki tym działaniom ostateczna cena odzwierciedla wartość odsprzedanego do punktu monolitu.Skupujemy także katalizatory metalowe